Pazar Günleri Açığız
RANDEVU ALMAK İÇİN:0 282 654 44 44

Hakkımızda


Bugün Çorlu’nun merkezinde üç katlı modern polikliniğinde toplam 1,000 m² kapalı alanıyla hastalarımıza kusursuz diş hekimliği hizmetleri sunmayı amaçlayan Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin ilk temelleri 1994 yılında Dr. Kemal KAVUT tarafından atılmıştır. 

Avrupa’nın birçok farklı ülkesindeki diş hekimliği uygulamalarını bir araya getirerek, daha hijyenik, kaliteli ve ideal ağız ve diş sağlığı tedavilerinin üretildiği, çoklu çalışma birimleri oluşturma gayesinin zamanla adım adım büyümesi sonucu, bugün 45 kişinin ekip ruhu içerisinde kurumsal bir çatı altında çalıştığı Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği doğmuştur. 
Çorlu merkezinde yer alan Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği ve Elazığ’da 25 yıldır çalışan Anadolu Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin çalışmalarının ürünü olarak yaklaşık 10,000 m² kapalı alanı ile Ağız Diş ve Çene hastalıklarıyla ilgili tüm tedavilerin yapılabileceği 24 saat açık olacak acil servisi ve yataklı servisi kendi sahasında inovasyon yaparak; Uluslararası kalite ve akreditasyonuna sahip yüksek hijyen standartları ve dijital teknolojik donanımları, eğitimli, yetkin profesyonel kadrosu ile Sevgi Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Hastanesi doğmuştur.

Misyon;
Ağız ve Diş Sağlığı tedavilerini, hızla gelişen medikal teknolojileri takip ederek, hijyenik ortamda kaliteli ekipman ve sarf malzemeler ile, hasta ve çalışan  memnuniyetini  esas alarak alanında  eğitimli,  profesyonel  ekip  ile koruyucu  hekimlik  ve  aile  hekimliğini  yaygınlaştırarak sunmaktır.

Vizyon;
Dinamik ekibi ile kurumsal diş hekimliği alanında gelişerek büyüyen, ağız ve diş sağlığını koruyucu, geliştirici ve tedavi edici sağlık hizmeti sunan mesleki seviyenin yükseltilmesi amacıyla sürekli akademik seviyede meslek içi eğitimler düzenleyen, ulusal ve uluslararası düzeyde kurum olmaktır.