Pazar Günleri Açığız
RANDEVU ALMAK İÇİN:0 282 654 44 44

İNSAN KAYNAKLARI

Açık Pozisyonlar

   - Uzman Dişhekimi

   - Dişhekimi

   - Dental Asistan

Başvuru için ;

Cv ' nizi   info@sevgidis.com.tr   adresine mail olarak veya 0282 652 54 94 nolu faks a gönderebilirsiniz.

Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği' nin sektöründe başarılı olması, kendisini sürekli yenilemesi, çalışanlarının katkıları ve gelişimleri ile mümkün olmaktadır.

Cv ' nizi   info@sevgidis.com.tr   adresine mail olarak veya 0282 652 54 94 nolu faks a gönderebilirsiniz.


Amacımız, şirket hedeflerine ulaşabilmek için çalışanlarımızın motivasyonunu, yaratıcılıklarını ve etkinliklerini en üst seviyeye çıkarmaktır. Bu amaca ulaşmak için fırsat eşitliği yaratır, performansı ödüllendirir, bireylerin ve takımların gelişimini teşvik eder, çevrenin korunmasına önem verir, sağlık ve güvenlik gereklerini yerine getiririz. Ayrıca gelecek nesillere destek ilkesiyle, Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, eğitim kurumları ile işbirliği halinde her yıl belirli sayıda öğrenciye staj imkanı sağlamaktadır.

İşe Alım Süreci

İşe alımlar, bölümlerin gereksinimleri doğrultusunda, yıllık olarak hazırlanan ve periyodik olarak güncellenen iş gücü planına göre yapılmaktadır. İşe alım süreci; şirketin gereksinim duyduğu pozisyonların ve profillerin tanımlanması ile başlar.

Eleman ihtiyacımız olduğunda, gazetelerde ve diğer medya kanallarında iş ilanlarımız yer alır. Söz konusu ilanlara internet sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İnternet aracılığı ile iletilen özgeçmişler, aranan profillerle karşılaştırılır ve belirlenen kriterlere uygun adaylar iş görüşmesine çağırılır. Pozisyona ve profile en uygun adayı saptayabilmek için bölüm yetkilileri işe alım sürecinde ve görüşmelerde işbirliğinde bulunurlar.

İş Başvurusu

Sevgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ne katılmak istiyorsanız, CV'nizi göndermeniz yeterlidir. Özgeçmişiniz otomatik olarak aday havuzumuza alınacaktır.


Staj Olanakları

Staj yapmak isteyen öğrencilerin Polikliniğimize şahsen başvurmaları gerekmektedir.

E-mail adresimiz : info@sevgidis.com.tr